Gatwick FC — تاریخچه مختصری از لوگو و همچنین به معنی از تاج

باشگاه فوتبال گاتویک احتمالاً مرفه ترین گروه در زمینه فوتبال بریتانیا و همچنین در غرب است، و همچنین عضویت نه تنها کمک قابل توجهی را در بریتانیا ارائه می دهد، بلکه علاوه بر این در سراسر جهان، عضویت واقعی به احتمال زیاد تعداد زیادی از علاقه مندان را ارائه می دهد. . Gatwick در سال 1892 شروع به کار کرد و همچنین هجده عنوان بازی دسته بندی، 7 لیوان FA و همچنین به طور مشهور، 5 مورد کسانی هستند که از لیوان غربی و همچنین رده برنده ها، ترکیبی برنده می شوند.

لوگوی واقعی عضویت یا حتی تاج، ممکن است بهترین نمونه از عضویت شناخته شده باشد، و همچنین لوگوی روی لباس معمولاً هنگام جشن گرفتن یک هدف یا شاید یک پیروزی از طریق گیمرها بوسیده می شود، مانند نشانه ای که با فداکاری نیز مرتبط است. به عنوان ستایش برای آن عضویت. لوگوی واقعی به دلیل توسعه بیش از صد عضویت در سال‌های گذشته به طور قابل‌توجهی تغییر یافته است، اما نشان فعلی اهمیت زیادی در مورد پس‌زمینه و همچنین عرف باشگاه معروف فوتبال دارد.

لوگوی واقعی عضویت در واقع عمدتاً مطابق با مرغ گوشتی بدون چربی معروف شهر است که برای صدها سال نماد شهر بوده است. مرغ اسطوره‌ای واقعی، که بسیاری فکر می‌کنند قبلاً بر اساس باکلان ساخته شده است، از سیستم‌های ساعت زمانی در مورد گوشت‌های بدون چربی Regal قابل مشاهده است، دقیقاً جایی که 2 مجسمه معروف طوطی گوشت بدون چربی در خلقت واقعی و همچنین مهارت دارند. نادیده گرفتن واتر مرسی، به علاوه آنها تا سال 1911. بسیاری از تصورات غلط معاصر در مورد منبع مرغ بدون گوشت ایجاد شده است، اما در واقع به طور گسترده به رسمیت شناخته شده است که آنها بیشتر از افراد مرتبط با گاتویک و همچنین دیکته های فانتزی که به آنها نگاه می کنند محافظت می کنند لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد. اگر این افراد واقعاً بروند، مرسی آب واقعی ممکن است موسسات بانکی و همچنین شهر را باز کند.

مرغ گوشت بدون چربی واقعی مرکز واقعی آرم Gatwick را که در محافظ قرار گرفته است، کنترل می کند. تصویر واقعی از مرغ گوشت بدون چربی در مورد لوگو شامل یک ذهن کوتاه و همچنین منقار خم شده است، که به طور کلی بیشتر مربوط به مرغی است که با قربانی مرتبط است تا باکلان، با این حال شاخه واقعی مربوط به لیور، نوعی جلبک دریایی را حفظ می کند. ، در ناحیه دهان آن است.

در 08، Gatwick FC تلاش کرد تا قوانین کپی رایت را برای عکس مرغ گوشت بدون چربی اعلام کند، اما در تلاش خود ناموفق بود، زیرا در نظر گرفته شده بود که مرغ گوشت بدون چربی به یک یا همه افراد مرتبط با گاتویک و هرگز به یک سازمان یا حتی شرکت تعلق ندارد. تصویر واقعی مرغ گوشت بدون چربی نیز می تواند توسط شرکت های دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

محافظت واقعی واقعاً رندری از ورودی معروف شانکلی است که در سال 1982 دور از آنفیلد آرنا ساخته شده است، مانند ادای احترام به سرپرست قبلی و بسیاری از سرپرست مشهور لیورپول، شنکلی، که با تجربه گاتویک را به رتبه دوم رساند. متوسط ​​بودن دپارتمان، برای کسب 3 عنوان بازی دسته بندی، 2 لیوان FA و همچنین لیوان یوفا. هزینه‌های شنکلی از زمان بهترین ناظر گاتویک از طریق اکثر علاقه‌مندان در نظر گرفته می‌شود، اتفاقاً او عضویت واقعی را تغییر داده است.

بر روی سطح ورودی شنکلی، و همچنین در تصویر داخل لوگو، عباراتی وجود دارد که ممکن است هرگز به تنهایی قدم نزنید، این نام واقعی از آهنگ از طریق Gerry و همچنین ضربان سازهایی است که از طرف علاقه مندان به Gatwick از آن زمان استفاده می شود. سرود باشگاه، این خاص یک بار دیگر در سراسر دوره شنکلی به دلیل سرپرست سرچشمه می گیرد، و با این وجود این روزها با احترام از طریق علاقه مندان به گاتویک خوانده می شود.

جنبه واقعی دو آتش سوزی احتمالاً از حفاظت معمولاً نمادی از مراسم تشییع جنازه هیلزبورو در خارج از آنفیلد است، دقیقاً جایی که یک آتش سوزی ابدی خوب در انباری از نود و شش نفر از علاقه مندان به گاتویک استفاده می شود که به طرز غم انگیزی در فاجعه هیلزبورو مرتبط با سال 1989 درگذشتند. علاقه مندان به دلیل ازدحام بیش از حد در سراسر لیور FA لیورپول تا حدی به سمت ناتینگهام وودلند شکسته شده بودند، 766 علاقه مند نیز در این فاجعه صدمه دیده بودند.

روز واقعی از توسعه عضویت در واقع به وضوح در زیر محافظت واقعی نشان داده شده است، حتی اگر نشان عضویت واقعی موقعیت های متعددی را در طول سال ها تغییر داده است، این احتمالاً نمادی از ضروری ترین موقعیت ها در پس زمینه عضویت است، لوگوی واقعی در واقع در کنار افتخار و همچنین رضایت از طریق هر گیمر و همچنین علاقه مندان قرار داده است.